Shopping cart

  • Na Ndiqni

Volkswagen Touran 1.9 Tdi Automat

Kategori:

Compare
  Pyetje

 

-Vw Touran 1.9 Tdi////-Automat!!!!!

4 300 EUR

Shitet nga: -,,,,,, Sot 17:47

,

-Vw Touran 1.9 Tdi,,,,-Vitprodhim:2004,,,,-Makina Posedon Opsione Si;Kambio Automat/TipTronik,Sallon Rrobe Te Paster,Sedilje Me Ngrohje,Kondicioner,Cd-Player/Aux/Fm,Xhama Te Zinj Etj,,,,-Makina Eshte Ne Gjendje Shum Te Mire Motorrike/,Xhenerike Ashtu Dhe Vizuale,,,,-Sherbimet E Sapokryera/Kambio%Motorr Jepet Me Garanci,,,-Makina Eshte E Perdorur Vetem Nga 1 Dore!!!!
  • 5 Stars
  • 4 Stars
  • 3 Stars
  • 2 Stars
  • 1 Stars

Average Star Rating: 0.0 out of 5 (0 vote)

If you finish the payment today, your order will arrive within the estimated delivery time.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Volkswagen Touran 1.9 Tdi Automat”

Vendor Information

  • Vendor: redis
  • No ratings found yet!
Ford Fusion 1.4 Benzine Gati per Impjant 2 300 EUR Shitet nga: Arben Sot 17:48 Pak më parë ju keni…
  Shitet Audi A2 Me nafte 1.4 Viti 2004   Audi 2 . Motor 1.4 turbo diesel. Viti 2004. Me…
Sallon per Mercedes Benz W204 AMG Shitet nga: Xx Sot 15:40 Pak më parë ju keni rinovuar ose shtuar këtë…
Ne Shitje Celes Audi i ri me Hapje Qendrore me cmimin me te mire ne treg Transporti Kudo Tel:+355 676901908…
BMW X5 Super Full , Super Gjendje 5 400 EUR Pak më parë ju keni rinovuar ose shtuar këtë njoftim,…
DISQE ORGJINALE BMW ALPINA SERIA M3 M5 400 EUR Shitet nga: PRIVAT Sot 12:02 Pak më parë ju keni rinovuar…

General Enquiries

There are no enquiries yet.