Shopping cart

 • Na Ndiqni

VOLKSWAGEN CADDY 2.0 BENZIN -GAZ

Kategori:

Compare
  Pyetje

 

VOLKSWAGEN CADDY 2.0 BENZIN -GAZ

4 800 EUR

SHITET VOLKSWAGEN CADDY. 2.0 BENZIN GAZ. VITI 2006 E SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA ME DOGAN TE PAGUAR GOMA TE REJA XHAMA ELEKTRIK KONDISIONER SERDILE ME NGROHJE 4+ 1 VENDE NE GJENDIE PERFEKTE PER ME SHUM INFORMACION
TEL 0693395710 FLM

 


Fier
0696302217

 • Marka:

  Volkswagen

 • Modeli:

  Caddy

 • Tipi:

  Autoveture

 • Viti:

  2006

 • 5 Stars
 • 4 Stars
 • 3 Stars
 • 2 Stars
 • 1 Stars

Average Star Rating: 0.0 out of 5 (0 vote)

If you finish the payment today, your order will arrive within the estimated delivery time.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “VOLKSWAGEN CADDY 2.0 BENZIN -GAZ”

Vendor Information

 • Vendor: redis
 • No ratings found yet!
Ne Shitje Ferrota Brembo Origjinale per Autmjete te ndryshme me cilesin dhe cmimin me te mire ne treg Transporti Kudo…
DISQE ORGJINALE BENZ AMG CLS R18 600 EUR Shitet nga: GOMISTERI FIERI CNC Sot 12:03 Pak më parë ju keni…
  Citroen Xsara 1.6 Benzin-Gas Viti 2007 3 200 EUR   Citroen X sara 1.6 Benzin- Gas brc e shkruar…
Golf 6 viti 2012, full option,automat, 2.0 TDI,navi,9300 eur 9 300 EUR Shitet nga: makina albani Sot 15:09 Pak më…
Ne Shitje Ventilator Kabine Mercedes Benz C-Class W204 , E-Class W212 , GLK X204 etj... Transport Kudo Tel:+355 672024444 Gjithashtu…
Audi a3 2.0 tdi panoramik 4 200 EUR Shitet nga: Andi Sot 16:18 Pak më parë ju keni rinovuar ose…

General Enquiries

There are no enquiries yet.