Shopping cart

 • Na Ndiqni

Veshje Sendilesh

Ne shitje veshje sendilesh cope universale per shume lloje makinash me cilesin dhe cmimin me te mire ne treg, ngjyra te ndryshme.

Transporti falas Kudo

Tel:+355 69 957 0571

Gjithashtu tek ne do te gjeni pjese makinash te ndryshme me markat me te mira dhe me cilesore ne treg.

Compare
  Pyetje
 • Marka:

  Alfa Romeo, ASTRA, ASTRA HD, Audi, BMW, Citroen, Dodge, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, IVECO, Jeep, Kia, Land Rover, Mazda, Mercedes Benz, Mini Cooper, Mitsubishi, Nissan, Peugeot, Porche, Renault, Toyota, Volkswagen, Volvo

 • Modeli:

  1007, 104, 106, 107, A CLASS, A1, A3, A4, A5, B-SERIES, CUBE, E CLASS, FIESTA, FUGA, FUSION, GLADIATOR, GLE, GLI, GLK CLASS, GOLF, GOLF MK1, GOLF MK2, GOLF MK4, GRAND CARVAN, GRAND CHEROKEE, GRANDE PUNTO, GRANDIS, GT, GT-R, GTI, GTO, S CLASS

 • Viti:

  2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020

 • 5 Stars
 • 4 Stars
 • 3 Stars
 • 2 Stars
 • 1 Stars

Average Star Rating: 0.0 out of 5 (0 vote)

If you finish the payment today, your order will arrive within the estimated delivery time.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Veshje Sendilesh”

Vendor Information

 • Vendor: redis
 • No ratings found yet!
Ne Shitje Grupe Timoni Elektrike /Hidraulike per nje shumellojshmeri modelesh! Sjellim ne vemendjen t'uaj nje pjese fare te vogel: 🚙Grupe…
Ne Shitje Pedale per: 📍Mercedes Benz AMG 📍Bmw-M 📍Audi,Golf,Scoda dhe makina te tjera. Transporti Kudo Tel:+355 69 957 0571 Gjithashtu…
Koke zbare per Mercedes Benz E Class W210 Cmimi per koke zbare - 890 Leke Transporti Kudo Qe Ndodheni Tel:+355693943396…
Ne shitje motorr 350 bluefficensy 2011 per mercedes benz por dhe per makina te tjera. Transporti Kudo Tel: +355 68…
NE SHITJE SENSOR PARKIMI UNIVERSALE NGA ME TE MIRET NE TREG PER TE GJITHA LLOJET E MAKINAVE TRANSPORTI KUDO TEL:+355…
NE SHITJE PASQYR KAMER UNIVERSALE PER TE GJITHA LLOJIT E MAKINAVE + MEMORY CARD TRANSPORTI FALAS KUDO TEL:+355 69 957…

General Enquiries

There are no enquiries yet.