Shopping cart

 • Na Ndiqni

Valve EGR per Citroen/ Ford dhe Peugeot

Kategori: ,

Ne Shitje Valve EGR per CITROEN C4 2.0HDI Viti 2004-,C5 2.0HDI Viti 2004-, per FORD FOCUS 2.0TDCI 2004-,MONDEO 2.0TDCI Viti 2007-, per PEUGEOT 307 2.0HDI 2003-,308 2.0HDI Viti 2007-,407 2.0HDI Viti 2004

Transporti Kudo

Tel:+355 672024444

Gjithashtu tek pjesemakinash.al do te gjeni pjese kembimi te ndryshme me markat me te mira dhe me cilesore ne treg.

Compare
  Pyetje
 • Marka:

  Citroen, Ford, Peugeot

 • Modeli:

  307, 308, 407, C4, C5, Focus, Mondeo

 • Tipi:

  Autoveture

 • Viti:

  1995, 1996, 1997, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021

 • 5 Stars
 • 4 Stars
 • 3 Stars
 • 2 Stars
 • 1 Stars

Average Star Rating: 0.0 out of 5 (0 vote)

If you finish the payment today, your order will arrive within the estimated delivery time.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Valve EGR per Citroen/ Ford dhe Peugeot”

Vendor Information

 • Vendor: redis
 • No ratings found yet!
Ne Shitje Ventilator Kabine per Automjete te Ndryshme si Mercedes Benz/ Audi/ Volkswagen dhe BMW Transporti Kudo Tel:+355 672024444 Gjithashtu…
Ne Shitje 2 Tambure Brembo te pasme per Mercedes Benz te reja ne kuti... Transporti Kudo Tel:+355 697710468 Gjithashtu tek…
Ne Shitje Pjese Motorri per Ford 200 (Benzine + Gas) Motorri me Zinzhir! Te gjitha pjeset kane ardhur nga Gjermania…
Ne Shitje Bokse per Makine 5Inch 100 Watt Madhësia: 5 inç Përgjigja e frekuencës: 90Hz-20KHz Ndjeshmëria: 92dB Fuqia / rezistenca…
Ne Shitje Guzhinete Moco per Mercedes Benz A-Clas, B-Class, GLA, CLA... Transporti Kudo Tel:+355 672024444 Gjithashtu tek pjesemakinash.al do te…
Ne Shitje Amortizatore I & II  per Mercedes Benz W123 gjithashtu dhe per lloje te ndryshme Automjetesh Transporti Kudo Tel:+355…

General Enquiries

There are no enquiries yet.