Shopping cart

 • Na Ndiqni

Turbo per Automjete te Ndryshme

Kategori:

Ne Shitje Turbo per Automjete te Ndryshme si:

 • Turbo audi a6 2.0 nafte
 • Turbo vw 1.9 nafte
 • Turbo golf 5 2.0 nafte
 • Turbo volkswagen 2.0 nafte
 • Turbo bmw seria 1 1.8 nafte 2010
 • Turbo ford transit 2.4 nafte
 • Turbo opel 1.7 nafte
 • Turbo opel 1.7 nafte
 • Turbo ford focus 1.6 nafte 2009
 • Turbo ford transit

Transporti Kudo

Tel:+355 693825512

Gjithashtu tek ne do te gjeni pjese makinash te ndryshme me markat me te mira dhe me cilesore ne treg.

Compare
  Pyetje
 • Marka:

  Audi, Fiat, Ford, Mercedes Benz, Opel, Volkswagen

 • Modeli:

  A CLASS, B CLASS, C CLASS, E CLASS, GOLF, PASSAT, SERIA 1, SERIA 6, TRANSIT, Turan

 • Tipi:

  Autoveture

 • Viti:

  1995, 1996, 1997, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021

 • 5 Stars
 • 4 Stars
 • 3 Stars
 • 2 Stars
 • 1 Stars

Average Star Rating: 0.0 out of 5 (0 vote)

If you finish the payment today, your order will arrive within the estimated delivery time.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Turbo per Automjete te Ndryshme”

Vendor Information

 • Vendor: redis
 • No ratings found yet!
Ne Shitje Radiator Uji per Automjete te ndryshme me cmimin dhe cilesin me te mire ne treg. Transporti Kudo Instagram…
Ne Shitje STOPA për një numër të konsiderueshëm modelesh! Sjellim në vëmendjen t'uaj një pjesë të vogël! Stop Xsara Picasso…
Ne Shitje Dinamo e Re per Mitsubishi Montero, Pajero, Shogun 2.5 diesel viti 2001-2007 . Transporti Kudo Tel: +355 697727697…
Ne Shitje Kompresor Kondicioneri per Volkswagen POLO 1.4 viti 2008 Transporti Kudo Tel:+355 682228778 Gjithashtu tek ne do te gjeni…
Ne Shitje Grup Timoni per Mercedes Benz SPRINTER 2006 dhe per Volkswagen Crafter OEM - A 906 460 04 00…
Ne Shitje ⚪ Fenera per POLO 2007 ~ ⚪ Fenera 🔴 Stopa ⚫ Pasqyra 🔵 Parakolp 🟤 Kompresor kondicioneri ~…

General Enquiries

There are no enquiries yet.