Shopping cart

 • Na Ndiqni

Tapiceri Lekure

Ne shitje Tapiceri Sportive dhe Veshje lekure origjinale per te gjitha llojit e makinave, me cilesin dhe cmimin me te mire ne treg.

Transporti Kudo

Tel: +355 685358561

Gjithashtu tek ne do te gjeni pjese makinash te ndryshme me markat me te mira dhe me cilesore ne treg.

Compare
  Pyetje
 • Marka:

  Alfa Romeo, ASTRA, Audi, BMW, Citroen, Dodge, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Jeep, Land Rover, Mazda, Mercedes Benz, Mini Cooper, Mitsubishi, Nissan, Peugeot, Porche, Renault, Toyota, Volkswagen, Volvo

 • Modeli:

  A CLASS, A1, A3, A4, A5, A6, ACCORD, AMG, AVALON, B CLASS, B-SERIES, BERLINGO, BRAVA, BRAVO, C CLASS, CUBE, DINGO, FUGA, G CLASS, GLE, GLI, GLK CLASS, GOLF, GOLF MK1, GOLF MK2, GOLF MK4, GOLF MK6, GRAND CARVAN, GRAND CHEROKEE, GRANDE PUNTO, GT, GT-R, GTI, GTO, GTV, KANGOO, MINICAB, MUSTANG, POLO GTI, RANGE ROVER, RANGE ROVER EVOQUE, RANGE ROVER VELAR, RANGER, REGATA, RENEGADE, ROGUE, SERIA 1, SERIA 2, SERIA 3, SERIA 4, SERIA 5, SERIA 6, SPORTAGE, TIBURON, TIGUAN, TOUAREG, TRIBUTE, ZINGER

 • Tipi:

  Autoveture

 • Viti:

  2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020

 • 5 Stars
 • 4 Stars
 • 3 Stars
 • 2 Stars
 • 1 Stars

Average Star Rating: 0.0 out of 5 (0 vote)

If you finish the payment today, your order will arrive within the estimated delivery time.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Tapiceri Lekure”

Vendor Information

 • Vendor: redis
 • No ratings found yet!
Ne Shitje Air Throttle Body ose Trup i Gazit te Ajrit origjinale dhe e re,  ardhur nga gjermania me cmimin…
Ne Shitje Bombina Korenti Per Bmw te reja  me cmimin me te mire ne treg Transporti Kudo Tel:+355 674988435 Gjithashtu…
Ne Shitje Turbo per Volkswagen  dhe Audi 1.6 TDI Blumotion , 1.9 TDI , 2.0 TDI Blumotion dhe 2.0 TFSI…
Ne Shitje Termostat per modele te ndryshme automjetesh me cilesin dhe cmimin me te mire ne treg . Tel: +38349404755…
Kandelet me te mira per makinen tuaj duke filluar nga markat me te mira, si Kandelet BOSCH, Kandelet NGK dhe…
Ne Shitje Motorrino e re Hitachi per Nissan Terrano, Pickup, Cabstar me cmimin me te mire ne treg Motorrino e…

General Enquiries

There are no enquiries yet.