Shopping cart

 • Na Ndiqni

Specidisk Sachs per Kamion MAN-DAF-IVECO-ASTRA

Kategori:

Ne shitje Specidisk per kamion :

 • ASTRA HD nga viti 1996 deri ne vitin 2008,

 

 • MAN F2000 nga viti 1994 deri ne vitin 2005,
 • MAN F90 nga viti 1990-1996,
 • Man lion S city nga viti 1992-2009,
 • MAN TGM 2005,

 

 • DAF 75/85/95,
 • DAF xf 1998-2011,

 

 • iVECO eurostar 1990-2000,
 • iVeco eurotraker 1994-2002,
 • iVeco eurotech 1996-2005,
 • iVeco strailis 2000-2010,
 • iVeco traker 1996-2005,
 • iVeco turbostar 1989-93

Tel :+355697446666

L37,000.00

Compare
  Pyetje
 • Marka:

  ASTRA HD, DAF, IVECO, MAN

 • Viti:

  1996, 1997, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008

 • Tipi:

  Kamion

 • 5 Stars
 • 4 Stars
 • 3 Stars
 • 2 Stars
 • 1 Stars

Average Star Rating: 0.0 out of 5 (0 vote)

If you finish the payment today, your order will arrive within the estimated delivery time.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Specidisk Sachs per Kamion MAN-DAF-IVECO-ASTRA”

Vendor Information

 • Vendor: redis
 • No ratings found yet!
Ne Shitje ⚫ Pasqyra per C CLASS 2002 ~ ⚪ Fenera 🔴 Stopa ⚫ Pasqyra 🔵 Parakolp 🟤 Kompresor kondicioneri…
Ne Shitje Grup Celesash Kaloriferi per Sprintera me cmimin me te mire ne treg Transporti Kudo Contact Instagram: pjese.makinash1 Gjithashtu…
Ne Shitje KIT Faze Ford 1.8 TDDI & TDCI me cilesin dhe cmimin me te mire ne treg Transporti Kudo…
Ne Shitje Celes + Modul per Mercedes Benz  W212 ne gjendje te re dhe me cmimin me te mire ne…
Ne Shitje Amortizator me Vaj per Modele te ndryshme  Atuomjetesh ne gjendje shume te mire dhe me cmimin me te…
Ne  Shitje Perde per Mercedes Benz W203 por dhe per lloje makinash te tjera, POROSIT DHE TI PERDE PER MAKINEN…

General Enquiries

There are no enquiries yet.