Shopping cart

  • Na Ndiqni

Shitet Harley Davitson Sportster 883

Kategori:

Compare
  Pyetje

 

Shitet Harley Davitson Sportster 883

Shitet nga: Blendi Sot 16:25

,

Shitet motorr Harley Davidson Sportster 883 ne gjendje shume te mire, teknike, xhenerike dhe vizuale. Ka shume ekstra. Siguracion te paguar deri me shtator 2022. I rregullt per jasht shtetit.
  • 5 Stars
  • 4 Stars
  • 3 Stars
  • 2 Stars
  • 1 Stars

Average Star Rating: 0.0 out of 5 (0 vote)

If you finish the payment today, your order will arrive within the estimated delivery time.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Shitet Harley Davitson Sportster 883”

Vendor Information

  • Vendor: redis
  • No ratings found yet!
  Disqe e goma TOJOTA YARIS 15 INCH ORIGJINAL   Disqe e goma 95%   Kombinat, perballe komisariatit te ri…
  NE SHITJE Volkswagen Passat 2.0 5 000 EUR   shitet makina e sapo ardhur nga jashte.automatik.2.0.shum e paster mrena…
Pjese Kembimi per BMW X5 Viti 2016   pjes kembimi per bmw seria 1 seria 3 seria 5 seria 7…
NE SHITJE Volkswagen Golf 2009 Okazion 4 000 EUR   Shitet Golfi super gjendje te gjitha sherbimet e bera dhe…
  NE SHITJE MITSUBISHI OUTLANDER 2012 12 500 EUR  Sot 16:19 Pak më parë ju keni rinovuar ose shtuar këtë…
VW Golf 5 2008 Benzine Gaz 4 100 EUR Shitet nga: Grigor 09 Tet 18:36 Pak më parë ju keni…

General Enquiries

There are no enquiries yet.