Shopping cart

  • Na Ndiqni

Shitet BMW X3 3.0D XDrive Letra Shqiptare

Kategori:

Compare
  Pyetje

 

Shitet BMW X3 3.0D XDrive Letra Shqiptare !!

5 799 EUR

 

SHITET BMW X3 3.0D XDRIVE AUTOMAT ME LETRA SHQIPTARE

➢ Marka : BMW

➢ Modeli : X3

➢ Transmetuesi : Automat

➢ Ngjyra : E Zeze

➢ Karburanti : Nafte

➢ Targa : Shqiptare

– Siguracioni deri ne dhjetor 2020

– Kolaudim deri qershor 2021

➢ 4X4 4 gomat aktive

➢ Viti Prodhimit : 2006

➢ Kilometrat : 208.743 (origjinale)

➢ Disqe 18 origjinale BMW

➢ Goma 18 80% (Verore)

➢ 1 celes

➢ E mirembajtur si brenda dhe jashte

➢ Opsione Shtese :

– Sensor Parkimi (para dhe mbrapa, ndizen dhe fiken sipas deshires)

– Computer board me navigator

– 2 sendiljet e para me ngrohje

– Sendiljet e para elektrike me memory

– Me drita Xenon origjinale

– Me Sensor Shiu

– Sallon lekure shume te paster

– Bagazhier 6 cd

– Limitator Shpejtesie

– Larje feneresh

– Komanda ne timon

– Xhamat mbrapa 20% te erret + perde

– Gjendja xhenerike shume e mire.

Makina esht me letra Shqiptare te rregullta, e gatshme per cdollogj prove, (CMIM I DISKUTUESHEM).

 


Tirane
0673050600

 

  • 5 Stars
  • 4 Stars
  • 3 Stars
  • 2 Stars
  • 1 Stars

Average Star Rating: 0.0 out of 5 (0 vote)

If you finish the payment today, your order will arrive within the estimated delivery time.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Shitet BMW X3 3.0D XDrive Letra Shqiptare”

Vendor Information

  • Vendor: redis
  • No ratings found yet!
  MERCEDEZ BENZ G500 V8 40 000 EUR – Xhama te zinj origjinal – Xhamat e pare te certefikuar –…
  Shitet 6 900 EUR   * Viti 2010, automat * Sallon lekure * Sedilje me ngrohje * Baxho *…
  Disqe Alumini R17 Mercedes Benz origjinal 35 000 LEK 55 000 LEK   Disqe alumini bashke me goma per…
  Disqe e Goma TUAREG Q7 ORIGJINAL 20 INCH Sot 17:47 Pak më parë ju keni rinovuar ose shtuar këtë…
  Porsche Cayenne 3.6 Bezin Opsionet Panorama Sedilje me ngrohje para mbrapa Xhama te zinje orginal Disqe goma te reja…
SPRINTER/CRAFTER 2009 16 LEK   Shitet Licenca Itenerari Gjirokaster- Tirane Sebashku me dy fugonat Sprinter 2008/Crafter 2009

General Enquiries

There are no enquiries yet.