Shopping cart

  • Na Ndiqni

Shiten Sedilje Ford Fokus 2010

Compare
  Pyetje

 

Shiten sedilje Ford fokus 2010

135 000 LEK

150 000 LEK

 

Shitet sallon shume i paster per ford fokus viti 2010, makina eshte Jo me portobagazh,

 

  • 5 Stars
  • 4 Stars
  • 3 Stars
  • 2 Stars
  • 1 Stars

Average Star Rating: 0.0 out of 5 (0 vote)

If you finish the payment today, your order will arrive within the estimated delivery time.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Shiten Sedilje Ford Fokus 2010”

Vendor Information

  • Vendor: redis
  • No ratings found yet!
  DISQE DHE GOMA MERCEDEZ BENZ NUMER 16 200 EUR DISQE DHE GOMA MERCEDEZ BENZ NUMER 16
Ne Shitje Motorrino Mitsubishi per Dacia/Renault / 1.5 diesel viti 2012/ DACIA Dokke/ DACIA Dokker Stepway 1.5 (1461ccm) Diesel 2014/…
DISQE 18 inc,,,OZ,, ORIGJINAL,,,BENZ,,,AUDI,,GOLF Disqe 18 inc,,OZ ,,, ORIGJINAL,, Mercedes Audi Wolsvangen  
Ne Shitje Klima Dixhitale per Mercedes Benz ML W166 me cmimin me te mire ne treg. Transporti KUDO 📞Tel:+355 697533734…
DISQE ORGJINALE SMARTI R15 220 LEK 250 LEK Shitet nga: PRIVAT Sot 12:23 Pak më parë ju keni rinovuar ose…
, Opel corsa 1.2 gaz/benzin 3 000 EUR Shitet nga: Opel Sot 20:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj Pak…

General Enquiries

There are no enquiries yet.