Shopping cart

  • Na Ndiqni

Shiten goma me disqe hekuri golf 5

Kategori:

Compare
  Pyetje

 

Shiten goma me disqe hekuri golf 5

80 000 LEK

90 000 LEK

 

Shiten : Gomat me gjith disqe hekuri + kupa origjinale, golf 5 , (goma dimri) 195/65/15 ! Me 5 dadiceke disqet! Gomat jane reth 50% Sapo ardhur nga gjermania! Cmimi 80 mi Lek goma+disqe+kupat

📱/whatsapp 0693357375

  • 5 Stars
  • 4 Stars
  • 3 Stars
  • 2 Stars
  • 1 Stars

Average Star Rating: 0.0 out of 5 (0 vote)

If you finish the payment today, your order will arrive within the estimated delivery time.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Shiten goma me disqe hekuri golf 5”

Vendor Information

  • Vendor: redis
  • No ratings found yet!
Ne Shitje Semiaks per Mercedes Benz E-class W211 4Matic Transporti Kudo Tel:+355 672024444 Gjithashtu tek pjesemakinash.al do te gjeni pjese…
  DISQE 22 INC,,2021,,AUDI,,Q7,,,Q8,,SQ5,,,A7,, A8,,ORIGJINAL   Disqe 22 inc,,,AUDI ,,,2021,,,ORIGJINAL,,,   L,14 ,,HYRJA E AUTOSTRADES ,,DURRES TIRANE 0694337447
  Disqe e goma 275 45 20 Lincon   Disqe e goma   Kombinat, perballe komisariatit te ri nr.6 0682124956
Jastek + Kompresor Per Benz W220 Rexhin 100 EUR   Pak mĂ« parĂ« ju keni rinovuar ose shtuar kĂ«tĂ« njoftim,…
Ne Shitje Katalizatore te ri dhe te perdorur per automjete te ndryshme me cimin dhe cilesin me te mire ne…
    DISQE 16 INC,,EVO,,, MERCEDES BENZ,,, ORIGJINAL Njoftimi i kompanisĂ« Shitet nga: Genc,,,Tiku,,,GOMISTERI,,, Sot 11:32 Pak mĂ« parĂ« ju…

General Enquiries

There are no enquiries yet.