Shopping cart

  • Na Ndiqni

Shiten Disqe Fiat Punto 14INC

Kategori:

Compare
  Pyetje

 

Shiten disqe Fiat punto

110 000 LEK Sot 16:47

,

Shiten Disqe me gjith goma, Fiat punto! 185/60/14 , gomat nuk jane shume te mira! Cmimi 110 mi Lek (disqe dhe goma )

  • 5 Stars
  • 4 Stars
  • 3 Stars
  • 2 Stars
  • 1 Stars

Average Star Rating: 0.0 out of 5 (0 vote)

If you finish the payment today, your order will arrive within the estimated delivery time.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Shiten Disqe Fiat Punto 14INC”

Vendor Information

  • Vendor: redis
  • No ratings found yet!
Disqe Mercedes Benz Lorinser Shitet nga: Disqe Mercedes Benz Lorinser Sot 12:23 Pak më parë ju keni rinovuar ose shtuar…
  Evo 280 super gjendje Akull 7800€ 7 800 EUR Pak më parë ju keni rinovuar ose shtuar këtë njoftim,…
  DISQE DHE GOMA MERCEDEZ BENZ NUMER 16 200 EUR DISQE DHE GOMA MERCEDEZ BENZ NUMER 16
Ne Shitje Fener LED ne gjendje perfekete per MERCEDES BENZ ML 350 Transporti Kudo Tel:+355 697446990 Gjithashtu tek pjesemakinash.al do…
  《SKODA FABIA》OKAZION 5 200 EUR Shitet nga: Chanel Dana Sot 16:21 Pak më parë ju keni rinovuar ose shtuar…
  Disqe per Mercedes Benz R16 320 LEK Shitet nga: Xhorxh Mita Sot 12:10 Pak më parë ju keni rinovuar…

General Enquiries

There are no enquiries yet.