Shopping cart

  • Na Ndiqni

Passat 2.0 2009 Super Gjendje 4800 OKAZION

Kategori:

Compare
  Pyetje

Passat 2.0 2009 Super Gjendje 4800 OKAZION

4 800 EUR

Shitet nga: Orhan Hasani 08 Tet 10:15

,

Passat viti 2009 2.0 tdi Manual
E ardhur nga gjermania
Tapiceri lekure+gamosh
Fener BiXenon
Navi VW origjinal + 6CD
Sensor Parkimi
Xhama te Zi 90% me certifikate 5 Vjet
Te gjitha sherbimet e bera
(Volant + KiT Motori+ Vaj Kamio+Vaj Filtra)
Disqe 17’ +Gomat 90%
223.000 km origjinale
E gatshme per cdo lloje prove
5200 euro I Diskutushem
  • 5 Stars
  • 4 Stars
  • 3 Stars
  • 2 Stars
  • 1 Stars

Average Star Rating: 0.0 out of 5 (0 vote)

If you finish the payment today, your order will arrive within the estimated delivery time.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Passat 2.0 2009 Super Gjendje 4800 OKAZION”

Vendor Information

  • Vendor: redis
  • No ratings found yet!
    DISQE 16 inc,,,AUDI,,,A4,,, ORIGJINAL Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Genc,,,Tiku,,,GOMISTERI,,, Sot 11:31 Pak më parë ju keni rinovuar…
  Mercedes C220 dizel 2 750 EUR 3 650 EUR   MERCEDES BENZ – OKAZION 20 – 27 Tetor MOTORR…
,   Gjurmues GPS kunder vjedhjes 3 000 LEK Shitet nga: tri tech Sot 15:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin…
,   🥇Okazion peugeot 208 2018 Automat 🥇 9 700 EUR Shitet nga: Auto Town Sot 17:48 Kyçuni në kompani…
DISQE ORGJINALE FORDI FIESTA R15 270 LEK Pak më parë ju keni rinovuar ose shtuar këtë njoftim, ju duhet të…
DISQE DHE GOMA 17 INC,,,AUDI BLIND,, ORIGJINAL   DISQE DHE GOMA 17 INC,,,AUDI BLIND,,, ORIGJINAL  

General Enquiries

There are no enquiries yet.