Shopping cart

  • Na Ndiqni

NE SHITJE MERCEDES-BENZ E200CDI

Kategori:

Compare
  Pyetje

 

NE SHITJE MERCEDES-BENZ E200CDI AVANTGARDE 2005

4 500 EUR

 Sot 16:22

,

✅ Makina eshte ne gjendje te persosur xhenerike dhe motorrike. Ne cmim, perfshihen letrat dhe siguracioni deri ne 24.01.2021. Per me teper informacion, mund te na vizitoni ne piken tone ne sheshin Ish-Shqiponja, Tirane

Telefononi ne numrat: 0692094999, 0684094999.

✅RADIO-CD
✅NAVIGACION
✅KLIMA DIGITAL
✅KLIMA ME 2 ZONA
✅SENSORE PARKIMI PARA & PAS
✅TIMON MULTIFUNKSIONAL
✅KOMANDA NE TIMON*
✅KOMPJUTER BORDI*
✅PILOT AUTOMATIK*
✅SENSORE DRITASH*
✅SENSORE SHIU SALLON LEKURE & COPE E ZEZE
✅SENDILET ELEKTRIKE
✅PASQYRA ELEKTRIKE
✅PASQYRA ANTIVERBUSE
✅PASQYRA ME NGROHJE
✅XHAMA ELEKTRIK
✅DRITAT XENON
✅FENELINA
✅LARSE FENERASH
✅GANXHE
✅ANTIFURT
✅2 CELSA ME PULT
✅ABS*
ESP
SRS
ASR
✅10 AIRBAG
✅DISQE ALUMINI R16
✅E ARDHUR NGA GJERMANIA

 


Rr.Dritan Hoxha,tek rreth-rrotullimi
0684094999

  • 5 Stars
  • 4 Stars
  • 3 Stars
  • 2 Stars
  • 1 Stars

Average Star Rating: 0.0 out of 5 (0 vote)

If you finish the payment today, your order will arrive within the estimated delivery time.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “NE SHITJE MERCEDES-BENZ E200CDI”

Vendor Information

  • Vendor: redis
  • No ratings found yet!
  Goma 225 40 18 mishelin continental   Gomat te katra ne nje lule ADRESA E DYQANIT   Kombinat, perballe…
, Mercedes Benz B Class 200 Naft 3 500 EUR Shitet nga: Mercedes Benz B 200 Naft Sot 17:47 Fshini,…
  Pjese Kembimi per VW & Audi 1.9 4×4 Shitet nga: MB STAR Sot 11:39 Pak më parë ju keni…
Disqe benzi R16 120 EUR Shitet nga: 0686100001 Pak më parë ju keni rinovuar ose shtuar këtë njoftim, ju duhet…
,   Disqe e goma Dimri Golf 5 pasat kadi 195 65 15 0 LEK Njoftimi i kompanisë Shitet nga:…
NE SHITJE Sendilje per Ford Mondeo 120 LEK   Sendile Ford mondeo portopogazh  

General Enquiries

There are no enquiries yet.