Shopping cart

  • Na Ndiqni

Ne Shitje Mercedes Benz E350CDI

Kategori:

Compare
  Pyetje

Ne Shitje Mercedes Benz E350CDI

12 500 EUR

Shitet nga: Mercedes Sot 17:47

,

Mercedes Benc E350 CDI Avantgarde, makina eshte e ardhur nga gjermania, me liber sherbimesh te Mercedes ne Gjermani, Letrat e prera per 1 vit, automat, tapiceri lekure, klima, sediljet me ngrohje, baxho, goma te reja continental, makina eshte ne super gjendje

 

  • 5 Stars
  • 4 Stars
  • 3 Stars
  • 2 Stars
  • 1 Stars

Average Star Rating: 0.0 out of 5 (0 vote)

If you finish the payment today, your order will arrive within the estimated delivery time.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ne Shitje Mercedes Benz E350CDI”

Vendor Information

  • Vendor: redis
  • No ratings found yet!
  Disqe e Goma 16 Foristrade model 2020  Sot 17:46 Pak më parë ju keni rinovuar ose shtuar këtë njoftim,…
    Shitet Jeep Ushtarak Ne Gjendje te Mire 15 000 EUR Shitet nga: Geni Sot 17:45 Pak më parë…
DISQE DHE GOMA MERCEDEZ BENZ NUMER 16 250 EUR DISQE DHE GOMA MERCEDEZ BENZ NUMER 16
  DISQE ORGJINALE FORDI FIESTA R16 350 LEK Shitet nga: GOMISTERI FIERI CNC Sot 12:26 Pak më parë ju keni…
DISQE ORGJINALE BENZ 204 R16 350 LEK Shitet nga: GOMISTERI FIERI CNC Sot 12:04 Pak më parë ju keni rinovuar…
NE SHITJE Kamion Man 41 480 Shitet nga: Saimir Sot 17:45 Pak më parë ju keni rinovuar ose shtuar këtë…

General Enquiries

There are no enquiries yet.