Shopping cart

 • Na Ndiqni

Kamje (Cambio) Per Makina Te Ndryshme

Kategori:

Ne Shitje KAMJE (Cambio) per nje shumellojshmeri modelesh!
Sjellim ne vemendjen t’uaj 2 modele :

Kamje➡️ HYNDAI SANTA FEE
Viti➡️ 2000
KARBURANTI➡️ BENZINË
Kamje➡️ KIA SPORTAGE
Viti➡️ 2003
Marrsha ➡️ 5

Tel: +355 98900312
+355694755781

Gjithashtu tek ne do te gjeni pjese makinash te ndryshme me markat me te mira dhe me cilesore ne treg.

Compare
  Pyetje
 • Marka:

  ASTRA, Audi, BMW, Citroen, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, IVECO, Jeep, Kia, Land Rover, Mazda, Mercedes Benz, Mini Cooper, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Renault, Smart, Toyota, Volkswagen

 • Modeli:

  A CLASS, A1, A3, A4, A5, B CLASS, B-SERIES, BRAVA, BRAVO, C CLASS, E CLASS, GRANDE PUNTO, GRANDIS, PANDA, RANGE ROVER, S CLASS, SERIA 1, SERIA 2, SERIA 3, SERIA 4, Skoda

 • Tipi:

  Autoveture

 • Viti:

  2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015

 • 5 Stars
 • 4 Stars
 • 3 Stars
 • 2 Stars
 • 1 Stars

Average Star Rating: 0.0 out of 5 (0 vote)

If you finish the payment today, your order will arrive within the estimated delivery time.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kamje (Cambio) Per Makina Te Ndryshme”

Vendor Information

 • Vendor: redis
 • No ratings found yet!
Ne Shitje Disk Freksioni W124 2.5 D W123 2.4D dhe per lloje te tjere per makina te ndryshme. Transporti Kudo…
Ne Shitje Flavometer per Mercedes Benz W202 CDI Transporti Kudo Instagram Contact: pjese.makinash1 Gjithashtu tek ne do te gjeni pjese…
Ne Shitje Mbajtese Krahu Universale super cilesore per vetem 2500 mije leke. Transporti Kudo Instagram Contact: aksesor.makinash.online Gjithashtu tek ne…
Ne shitje Marmita per Mercedez Benz AMG ne gjendje te re. Per me shume kontaktoni ne numrin e meposhtem: Tel:+355…
Ne Shitje Kompresor Kondicioneri per Volkswagen dhe Audi ne gjendje shume te mire dhe me cmimin me te mire ne…
Ne Shitje Fener Kristal per Mercedes Benz W203 te markave me te mira ne treg Transporti Kudo Contact Instagram :…

General Enquiries

There are no enquiries yet.