Shopping cart

 • Na Ndiqni

Injektor Partikulari per Toyota Rav4/Corolla

Kategori:

Ne Shitje Injektor Partikulari i ri origjinal per Toyota Yaris/Rav4/ Corolla.

Transporti Kudo

Tel:+355 694048458

Gjithashtu tek ne do te gjeni pjese makinash te ndryshme me markat me te mira dhe me cilesore ne treg.

Compare
  Pyetje
 • Marka:

  Toyota

 • Modeli:

  COROLLA, RAV4, YARIS

 • Tipi:

  Autoveture

 • Viti:

  1995, 1996, 1997, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021

 • 5 Stars
 • 4 Stars
 • 3 Stars
 • 2 Stars
 • 1 Stars

Average Star Rating: 0.0 out of 5 (0 vote)

If you finish the payment today, your order will arrive within the estimated delivery time.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Injektor Partikulari per Toyota Rav4/Corolla”

Vendor Information

 • Vendor: redis
 • No ratings found yet!
Ne Shitje Kolektor Ajri per Mercedes Benz V6 4MATIC Kolektor Ajri ( Intake Manifold ) OEM - A272 140 24…
Ne Shitje Pjese Makinash per 🎯 🔝RANGE ROVER VOGUE ✔️ Marka➡️RANGE ROVER VOGUE ✔️ Cilindrata ➡️ 3.0 ✔️ Karburanti:NAFTË ✔️…
Ne Shitje Kamer Parkimi Univerale per Furgona & Fuoristrada 12 Volt por dhe per makina te ndryshme. Transporti Kudo Tel:+355…
Ne Shitje Motorre, Egr, Farfalla, Pistoncina, Turbo, Kambio Dsg Manuale, ETJ...per Vw Passat , Vw Touran , Vw Sharan dhe…
Ne Shitje Kemb Motorri W140 Trucktec me cmimin dhe cilesin me te mire ne treg. Transporti Kudo Instagram Contact: pjese.makinash1…
Ne Shitje Sensor Parkimi per modele te ndryshme automjetesh. Transporti Kudo Tel: +355 𝟔𝟕 𝟔𝟕𝟑 𝟕𝟔𝟕𝟐 Gjithashtu tek ne do…

General Enquiries

There are no enquiries yet.