Shopping cart

  • Na Ndiqni

NE SHITJE FORD FOCUS 1.8 BENZIN

Kategori:

Compare
  Pyetje

 

FORD FOCUS 1.8 BENZIN

4 500 EUR

Sot 17:47

,

SHITET FORD FOCUS 1.8 BENZIN KAMBIO MANUAL
  • 5 Stars
  • 4 Stars
  • 3 Stars
  • 2 Stars
  • 1 Stars

Average Star Rating: 0.0 out of 5 (0 vote)

If you finish the payment today, your order will arrive within the estimated delivery time.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “NE SHITJE FORD FOCUS 1.8 BENZIN”

Vendor Information

  • Vendor: redis
  • No ratings found yet!
DISQE ORGJINALE GOLFI 1 2 3 4 VW POLO R15 400 EUR Shitet nga: GOMISTERI FIERI CNC Sot 12:05 Pak…
Ne Shitje 2 Marmitat per BMW 650i ne gjendje shum te mire te ardhura nga zvicra. Transporti Kudo Tel:+355 697055388…
PJESE KEMBIMI FIAT STILO 1.9 NAFT VITI 2004   “Për ç’do informacion jemi në shërbimin tuaj : 📞 0698900312 📞…
  FIAT SEDICI 4X4 ACTIVE 1.9 NAFT 2007 ME DOGAN 3 900 EUR 4 400 EUR Shitet nga: Dell Sot…
  Goma 255. 60. 18. Pirelli. viti 2017   goma te 4 ne nje lule. Kombinat, perballe komisariatit te ri…
Ne Shitje Termostat per Citroen C4 , DS4 , DS5, gjithashtu dhe per Peugeot 207 , 208 , 308 ,…

General Enquiries

There are no enquiries yet.