Shopping cart

 • Na Ndiqni

Farfalla, Pistoncina, Turbo , Kambio DSG dhe Motorr per Audi dhe VW

Ne Shitje Motorre, Egr, Farfalla, Pistoncina, Turbo, Kambio Dsg Manuale, ETJ…per Vw Passat , Vw Touran , Vw Sharan dhe Audi A3 1.9 dhe 2.0

Transporti Kudo

Tel: +355 686850367

Gjithashtu tek ne do te gjeni pjese makinash te ndryshme me markat me te mira dhe me cilesore ne treg.

Compare
  Pyetje
 • Marka:

  Audi, Volkswagen

 • Modeli:

  1007, 104, 106, 107, 126, 127, 128, 147, 164, 201, 202, 203, 205, 206, 207, 3, 3008, 301, 306, 307, 308, 309, 350Z, 370Z, 380, 4007, 402, 403, 404, 405, 406, 407, 480, 4C, 4RUNNER, 5, 5 DOOR, 500, 504, 505, 6, 605, 607, 718 BOXSTER, 718 CAYMAN, 8 C Spider, 86, 911, A CLASS, A1, A3, A4, A5, A6, A7, A8, ACCENT, ACCORD, ALBEA, ALTIMA, AMANTI, AMAROK, AMG, ASCENT, AVALON, AVANTIME, Avensis, AZERA, B CLASS, B-SERIES, BARCHETTA, BERLINGO, BETTLE, BORREGO, BRAVA, BRAVO, BRZ, BT-50, C CLASS, C-HR, C1, C30, C4, C5, C70, CADENZA, CAMRY, CAMRY SOLARA, CARISMA, CAYENNE, CHALLANGER, CHALLENGER, CHARGER, CHEROKEE, CHROMA, CIVIC, CL, CLA, CLARITY, CLIO, CLS, COMMANDER, COMPASS, CONVERTIBLE, COROLLA, COUNTRY MAN, CR-V, CR-Z, CRONOS, CROSSTREK, CUBE, CX-5, CX-7, CX-9, DART, DEFENDER, DIAMANTE, DINGO, DION, DISCOVERY, DOBLO, DS4, Dublo, DUCATO, DURANGO, E CLASS, E60, E70, ECOSPORT, EDGE, EK, ELANTRA, ELEMENT, ENDEAVOR, ENTOURAGE, EOS, EQUUS, ESCAPE, EXLIPSE, EXPEDITION, EXPERT, EXPLORER, F150, F250, F30, F350, F450, FIESTA, FIORINO, FIT, FJ CRUISER, FLEX, FLUENCE, FORESTER, FORTE, FREECA, FTO, FUGA, FUSION, G CLASS, GALANT, GENESIS, GIULIA, GLADIATOR, GLE, GLI, GLK CLASS, GOLF, GOLF MK1, GOLF MK2, GOLF MK4, GOLF MK6, GRAND CARVAN, GRAND CHEROKEE, GRANDE PUNTO, GRANDIS, GT, GT-R, GTI, GTO, GTV, HIGHLANDER, HR-V, IMPREZA, INSIGHT, IONIQ, JETTA, JOURNEY, K900, Kadi, KANGOO, KONA, L300, LANCER, LANCER EVOLUTION, LAND CRUISER, LEGACY, LIBERTY, LINEA, LOYALE, LR2, LR3, LR4, LUPO, MACAN, MAGNUM, MATRIX, MAXIMA, MEDALLION, MEGANE, Meriva, MILANO, MILLENIA, MINICAB, MIRAGE, MIRAI, MK3, MK5, ML CLASS, MODUS, MPV, MULTIPLA, MURANO, MUSTANG, MX-3, MX-5, MX-6, NEXO, NIRO, NOTE, ODDYSEY, OPTIMA, OUTBACK, OUTLANDER, PAJERO, PALIO, PALISADE, PANAMERA, PANDA, Partner, PASSAT, PASSAT CC, PASSPORT, PATHFINDER, PATRIOT, PHATEON, PILOT, POLO, POLO GTI, PRESAGE, PRESEA, PRIUS, PRIUS PRIME, PUNTO, Q2, Q3, Q5, Q7, Q8, QUEST, R CLASS, R32, RAM, RANGE ROVER, RANGE ROVER EVOQUE, RANGE ROVER SPORT, RANGE ROVER VELAR, RANGER, RAV4, REGATA, RENAULT 5, RENEGADE, RIDGELINE, RIO, ROGUE, RONDO, ROUTAN, RVR, RX-7, RX-8, S CLASS, S CLUBMAN, S40, S60, S80, S90, SANTA FE, SAVRIN, SCENIC, SCIROCCO, SEDICI, SEDONA, SENTIA, SENTRA, SEQUOIA, SERIA 1, SERIA 2, SERIA 3, SERIA 4, SERIA 5, SERIA 6, SERIA 7, SIENNA, SILVIA, Skoda, SKYLINE, SLK CLASS, SONATA, SORENTO, SOUL, SPECTRA, SPEED 3, SPIDER, SPIDER VELOCE 2000, SPORTAGE, STARION, STELVIO, STILO, STINGER, STRADA, SUPRA, SYMBOL, TACOMA, TAYCAN, TELLURIDE, TIBURON, TIGUAN, TIPO, TITAN, TOUAREG, TRAFIC, TRANSIT, TRANSPORTER, TRIBUTE, TT, TUCSON, TUNDRA, Turan, TWINGO, TWIZY, UNO, V40, V60, V90, VEL SATIS, VELOSTER, VENUE, VENZA, VERACRUS, VERISA, VERSA, VIPER, VITO, WRANGLER, X-TRAIL, X1, X2, X3, X4, X5, X6, X7, XC60, XC70, XC90, XTERRA, XV CROSSTREK, YARIS, Z1, Z3, Z4, Z8, ZINGER, ZOE

 • Tipi:

  Autoveture

 • Viti:

  1995, 1996, 1997, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021

 • 5 Stars
 • 4 Stars
 • 3 Stars
 • 2 Stars
 • 1 Stars

Average Star Rating: 0.0 out of 5 (0 vote)

If you finish the payment today, your order will arrive within the estimated delivery time.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Farfalla, Pistoncina, Turbo , Kambio DSG dhe Motorr per Audi dhe VW”

Vendor Information

 • Vendor: redis
 • No ratings found yet!
Ne Shitje i blere ne gjermani ne gjendje te re ne kuti per opel, astra,zafira etj... Transporti Kudo Tel: +355…
Ne shitje Testate e kompletuar per Nissan 2.2 nafte per vitet nga 2002 deri ne 2006 por gjithashtu dhe per…
Ne shitje Steme Benzi e re dhe me ngjyra te ndryshme dhe me cilesi shume te mire kundra ndryshkut. Per…
Ne Shitje Amortizator Timoni per Mercedes Benz origjinal ne gjendje shume te mir dhe cmimin me te mire ne treg…
Ne Shitje Gomina Shpatulle per Mercedes Benz W202 Topran Germany DE Transporti KUDO Instagram Contact: autoserjani Gjithashtu tek ne do…
NE SHITJE SENSOR PARKIMI UNIVERSALE NGA ME TE MIRET NE TREG PER TE GJITHA LLOJET E MAKINAVE TRANSPORTI KUDO TEL:+355…

General Enquiries

There are no enquiries yet.