Shopping cart

 • Na Ndiqni

Farfalla Kolektori per Mercedes Benz, BMW, Audi etj…

Kategori:

Ne Shitje 2 lloje te Farfallave te kolektorit te Mercedesit CDI, per 4 pistona edhe per 5 pistona:
1. 4 pistona – 200 edhe 220 CDI.
2. 5 pistona – 270 CDI.
Vlejne per vitin 2000 deri 2007.
Kualiteti eshte i klasit te pare, te testuara tashme qe 1 vjet. Me kete zgjidhje kolektori eshte vetem shishe bosh, te gjitha elementet qe jane defektoze dhe duhen nderruar jane ne kete komplet qe ofrojme.
Kolektorin e ri qe keni blere deri tani ka pasur kosto te larte, poashtu edhe riparimi neper servise te ndryshme ka arritur koston deri ne 30.000 lek te reja. Ose keni bere zgjidhjen e gabuar duke vendosur tapa si tip bllokade dhe jane rritur shpenzimet e naftes, si dhe eshte ngulfatur motorri aq sa me zor e ka marr shpejtesin!
Pyesni, interesohuni dhe do te shihni qe ne kemi te drejte.
Ka ardhe gjithashtu komplet kolektori per BMW 3.0 dizell, viti 2005 deri 2016.

Transporti Kudo

Tel/Whatsapp/Viber :+383 44 143 397

Gjithashtu tek pjesemakinash.al do te gjeni pjese kembimi te ndryshme me markat me te mira dhe me cilesore ne treg.

Compare
  Pyetje
 • Marka:

  Audi, BMW, Mercedes Benz, Opel, Volkswagen

 • Modeli:

  1007, 104, 106, 107, 126, 127, 128, 147, 164, 201, 202, 203, 205, 206, 207, 3, 3008, 301, 306, 307, 308, 309, 350Z, 370Z, 380, 4007, 402, 403, 404, 405, 406, 407, 480, 4C, 4RUNNER, 5, 5 DOOR, 500, 504, 505, 6, 605, 607, 718 BOXSTER, 718 CAYMAN, 8 C Spider, 86, 911, A CLASS, A1, A3, A4, A5, A6, A7, A8, ACCENT, ACCORD, ALBEA, Altea, ALTIMA, AMANTI, AMAROK, AMG, ASCENT, Astra, Auris, AVALON, AVANTIME, Avensis, Aveo, AZERA, B CLASS, B-SERIES, BARCHETTA, BERLINGO, BETTLE, BORREGO, BRAVA, BRAVO, BRZ, BT-50, C CLASS, C-HR, C-Max, C1, C30, C4, C5, C70, Caddy, CADENZA, Cady, CAMRY, CAMRY SOLARA, CARISMA, CAYENNE, CHALLANGER, CHALLENGER, CHARGER, CHEROKEE, CHROMA, Chrysler, CIVIC, CL, CLA, CLARITY, CLIO, CLS, COMMANDER, COMPASS, CONVERTIBLE, COROLLA, COUNTRY MAN, CR-V, CR-Z, Crafter, CRONOS, CROSSTREK, Cruze, CUBE, CX-5, CX-7, CX-9, DART, DEFENDER, DIAMANTE, DINGO, DION, DISCOVERY, DOBLO, DS4, DS5, Dublo, DUCATO, DURANGO, E CLASS, E60, E70, ECOSPORT, EDGE, EK, ELANTRA, ELEMENT, ENDEAVOR, ENTOURAGE, EOS, EQUUS, ESCAPE, EXLIPSE, EXPEDITION, EXPERT, EXPLORER, F150, F250, F30, F350, F450, Festiva, FIESTA, FIORINO, FIT, FJ CRUISER, FLEX, FLUENCE, Focus, FORESTER, FORTE, FREECA, FTO, FUGA, FUSION, G CLASS, GALANT, GENESIS, GIULIA, GLA, GLADIATOR, GLE, GLI, GLK CLASS, GOLF, Golf 5, Golf 6, Golf 7, GOLF MK1, GOLF MK2, GOLF MK4, GOLF MK6, GRAND CARVAN, GRAND CHEROKEE, GRANDE PUNTO, GRANDIS, GT, GT-R, GTI, GTO, GTV, HIGHLANDER, HR-V, IMPREZA, INSIGHT, IONIQ, JETTA, JOURNEY, K900, Kadi, KANGOO, Karoq, KONA, Kuga, L300, LANCER, LANCER EVOLUTION, LAND CRUISER, LEGACY, Leon, LIBERTY, LINEA, LOYALE, LR2, LR3, LR4, LUPO, MACAN, MAGNUM, MATRIX, MAXIMA, MEDALLION, MEGANE, Meriva, MILANO, MILLENIA, MINICAB, MIRAGE, MIRAI, MK3, MK5, ML CLASS, MODUS, Mondeo, MPV, MULTIPLA, MURANO, MUSTANG, MX-3, MX-5, MX-6, NEXO, NIRO, NOTE, Octavia, ODDYSEY, OPTIMA, Orlando, OUTBACK, OUTLANDER, PAJERO, PALIO, PALISADE, PANAMERA, PANDA, Partner, PASSAT, PASSAT CC, PASSPORT, PATHFINDER, PATRIOT, PHATEON, PILOT, POLO, POLO GTI, PRESAGE, PRESEA, PRIUS, PRIUS PRIME, PUNTO, Q2, Q3, Q5, Q7, Q8, QUEST, R CLASS, R32, RAM, RANGE ROVER, RANGE ROVER EVOQUE, RANGE ROVER SPORT, RANGE ROVER VELAR, RANGER, RAV4, REGATA, RENAULT 5, RENEGADE, RIDGELINE, RIO, ROGUE, RONDO, ROUTAN, RVR, RX-7, RX-8, S CLASS, S CLUBMAN, S40, S60, S80, S90, SANTA FE, SAVRIN, SCENIC, SCIROCCO, SEDICI, SEDONA, SENTIA, SENTRA, SEQUOIA, SERIA 1, SERIA 2, SERIA 3, SERIA 4, SERIA 5, SERIA 6, SERIA 7, SIENNA, SILVIA, Skoda, SKYLINE, SLK CLASS, SONATA, SORENTO, SOUL, SPECTRA, SPEED 3, SPIDER, SPIDER VELOCE 2000, SPORTAGE, Sprinter, STARION, STELVIO, STILO, STINGER, STRADA, SUPRA, SYMBOL, TACOMA, TAYCAN, TELLURIDE, TIBURON, TIGUAN, TIPO, TITAN, TOUAREG, Touran, TRAFIC, TRANSIT, TRANSPORTER, TRIBUTE, TT, TUCSON, TUNDRA, Turan, TWINGO, TWIZY, UNO, V40, V60, V70, V90, VEL SATIS, VELOSTER, VENUE, VENZA, VERACRUS, VERISA, VERSA, VIPER, VITO, Vogue, WRANGLER, X-TRAIL, X1, X2, X3, X4, X5, X6, X7, XC60, XC70, XC90, XTERRA, XV CROSSTREK, YARIS, Z1, Z3, Z4, Z8, Zafira, ZINGER, ZOE

 • Tipi:

  Autoveture

 • Viti:

  1995, 1996, 1997, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021

 • 5 Stars
 • 4 Stars
 • 3 Stars
 • 2 Stars
 • 1 Stars

Average Star Rating: 0.0 out of 5 (0 vote)

If you finish the payment today, your order will arrive within the estimated delivery time.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Farfalla Kolektori per Mercedes Benz, BMW, Audi etj…”

Vendor Information

 • Vendor: redis
 • No ratings found yet!
Ne Shitje Parakolp per Mercedes Benz W204 6.3 AMG... Tel:+355 698171538 Gjithashtu tek pjesemakinash.al do te gjeni pjese kembimi te…
Ne Shitje Bobina Orgjinale per Mini Cooper ose Peugeot viti 2004-2010 Cmimi: 20€ copa Transporti Kudo Tel:+355 694559393 Gjithashtu tek…
Ne Shitje Dinamo e re Mitsubishi 24 v per Iveco (modele te ndryshme ) viti 2002 ... Transporti Kudo Tel:+355…
Ne Shitje Llampe D1S Xenon 6000Kelvin per automjete te ndryshme dhe me cmimin dhe cilesin me te mrie ne treg…
Ne Shitje Celes Audi i ri me Hapje Qendrore me cmimin me te mire ne treg Transporti Kudo Tel:+355 676901908…
Ne Shitje Serpentine Vaji e Re per Mercedes Benz W204 me NR pjese A0995002300 Transporti Kudo Tel:+355 672024444 Gjithashtu tek…

General Enquiries

There are no enquiries yet.