Shopping cart

  • Na Ndiqni

DISQE 16 INC,,EVO,,, MERCEDES BENZ,,, ORIGJINAL | Durrës

Kategori:

Compare
  Pyetje

 

 

DISQE 16 INC,,EVO,,, MERCEDES BENZ,,, ORIGJINAL

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Genc,,,Tiku,,,GOMISTERI,,, Sot 11:32

,

Disqe 16 inc,,,EVO,,, ORIGJINAL,, Mercedes Benz

 

Genc,,,Tiku,,,GOMISTERI,,,

DISQE DHE GOMA,,,,TE RINJ DHE TE PERDORUR,,, MARKAT DHE MODELET ME TE FUNDIT,,, BLEJME DHE SHESIM,,,MARRIM POROSI,,,


L,14 ,,HYRJA E AUTOSTRADES ,,DURRES TIRANE ,
0694337447

 

  • 5 Stars
  • 4 Stars
  • 3 Stars
  • 2 Stars
  • 1 Stars

Average Star Rating: 0.0 out of 5 (0 vote)

If you finish the payment today, your order will arrive within the estimated delivery time.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “DISQE 16 INC,,EVO,,, MERCEDES BENZ,,, ORIGJINAL | Durrës”

Vendor Information

  • Vendor: redis
  • No ratings found yet!
Shitet Mercedes Benz E Class 350 2010 9 000 EUR 10 500 EUR xhamat e mbasem me letra kamio automatike…
Ne Shitje Kambio per Volkswagen 2.5 benzine me 45 mije Milje, pothuajse e re dhe e pershtatshme per Golf 5/6…
Ford Focus 1 500 EUR   Okazion: Shitet Ford fokus 1.8 naft viti 2002 letrat te paguara deri ne muajin…
  NE SHITJE Audi A4 Manual 1.9 Nafte 3 700 EUR   Audi A4,manual,1.9 nafte, portbagazh,ndodhet ne parkingun e akuadromit…
  VOLKSWAGEN GOLF 6 2.5 BENZINE 2010 PERFEKT 7 400 EUR Shitet nga: CCC Sot 16:48 Pak më parë ju…
Ne Shitje Leve Marshi per Mercedes Benz C-class Viti 2005/2006  Origjinale... Transporti Kudo Tel:+355 695443164 Gjithashtu tek pjesemakinash.al do te…

General Enquiries

There are no enquiries yet.