Shopping cart

 • Na Ndiqni

Dinamo e Re per Mitsubishi dhe Iveco

Kategori:

Ne Shitje Dinamo e re Mitsubishi 24 v per Iveco (modele te ndryshme ) viti 2002 …

Transporti Kudo

Tel:+355 697727697

Gjithashtu tek pjesemakinash.al do te gjeni pjese kembimi te ndryshme me markat me te mira dhe me cilesore ne treg.

Compare
  Pyetje
 • Marka:

  IVECO, Mitsubishi

 • Tipi:

  Autoveture

 • Viti:

  1995, 1996, 1997, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021

 • 5 Stars
 • 4 Stars
 • 3 Stars
 • 2 Stars
 • 1 Stars

Average Star Rating: 0.0 out of 5 (0 vote)

If you finish the payment today, your order will arrive within the estimated delivery time.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Dinamo e Re per Mitsubishi dhe Iveco”

Vendor Information

 • Vendor: redis
 • No ratings found yet!
Ne Shitje Kambio per Volkswagen 2.5 benzine me 45 mije Milje, pothuajse e re dhe e pershtatshme per Golf 5/6…
Ne Shitje Disqe 19 inch per Mercedes Benz, Audi dhe Volkswagen origjinale dhe me cmimin me te mire ne treg…
Ne Shitje Termostat i Ri per BMW X5 dhe X6 gjithashtu dhe per lloje Automjetesh te Ndryshme Transporti Kudo Tel:+355…
Ne Shitje Pjese Motorri per Ford 200 (Benzine + Gas) Motorri me Zinzhir! Te gjitha pjeset kane ardhur nga Gjermania…
Ne Shitje Serpentine Vaji per Mercedes Benz W204/ W212/ W211/ W164 etj... Transporti Kudo Tel:+355 672024444 Gjithashtu tek pjesemakinash.al do…
Ne Shitje Butona Xhamash per Volkswagen Golf 5 dhe Passat gjithashtu dhe per modele te ndryshme automjetesh... Transporti Kudo Tel:+355…

General Enquiries

There are no enquiries yet.