Shopping cart

 • Na Ndiqni

Dinamo e Re Denso per Ford, Mazda, Volvo etj…

Kategori:

Ne Shitje Dianamo e re Denso dan930 (150 A ) per Ford,Mazda ,Volvo .Montohet ne keto modele si me poshte :
FORD C-Max I 1.6 TDCi 2007-2010 1560ccm GPDA HHDA HHDB MTDA G8DA G8DB G8DC G8DD 150AMP
FORD C-Max I 2.0 TDCi 2007-2010 1997ccm G6 150AMP
FORD Fiesta V 1.6 TDCi JH JD 2004- 1560ccm HHJA HHJB 150AMP
FORD Focus C-Max 1.6 TDCi CAP 2003-2007 1560ccm HHDA HHDB G8DA G8DB 150AMP
FORD Focus C-Max 2.0 TDCi CAP 2003-2007 1997ccm G6D.. 150AMP
FORD Focus II 1.6 TDCi DA 2004-2010 1560ccm GP.. HH.. G8.. 150AMP
FORD Focus II 2.0 TDCi DA 2004- 1997ccm G6DA G6DB G6DD G6DE 150AMP
FORD Fusion 1.6 JU 2004-2012 1560ccm HHJA HHJB 150AMP
FORD Kuga I 2.0 TDCi 2010-2013 1997ccm TXDA UFDA 150AMP
FORD Kuga I 2.0 TDCi 2008- 1997ccm G6DG UKDA 150AMP
FORD Kuga I 2.0 TDCi 4×4 2010-2013 1997ccm TXDA UFDA 150AMP
MAZDA 3 1.6 BL12 2008-2013 1560ccm Y642
MAZDA 3 1.6 BL12 2010-2013 1560ccm Y650/Y655
MAZDA 3 1.6 BL14 2010-2013 1560ccm Y650/Y655
MAZDA 3 I 1.6 CD BK 2003-2009 1560ccm Y601 150AMP
MAZDA 3 II 1.6 MZR CD BL 2008-2010 1560ccm Y601 150AMP
VOLVO C30 1.6 D 2006-2012 1560ccm D4164T 150AMP
VOLVO C30 2.0 D 2006-2012 1998ccm D4204T 150AMP
VOLVO C70 II 2.0 D 2008-2010 1998ccm D4204T 150AMP
VOLVO S40 II 1.6 D MS 2005- 1560ccm D4164T 150AMP
VOLVO S40 II 2.0 CDI 544 2005-2006 1997ccm D4204T2 150AMP
VOLVO S40 II 2.0 D MS 2004-2010 1998ccm D4204T 150AMP
VOLVO V50 1.6 D MW 2004-2010 1560ccm D4164T 150AMP
VOLVO V50 2.0 CDI 545 2003-2006 1997ccm D4204T2 150AMP
VOLVO V50 2.0 D MW

Transporti Kudo

Tel:+355 697727697

Gjithashtu tek pjesemakinash.al do te gjeni pjese kembimi te ndryshme me markat me te mira dhe me cilesore ne treg.

Compare
  Pyetje
 • Marka:

  Ford, Mazda, Volvo

 • Modeli:

  C-Max, C30, CX-5, E60, E70, FIESTA, Focus, FUGA

 • Tipi:

  Autoveture

 • Viti:

  1995, 1996, 1997, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021

 • 5 Stars
 • 4 Stars
 • 3 Stars
 • 2 Stars
 • 1 Stars

Average Star Rating: 0.0 out of 5 (0 vote)

If you finish the payment today, your order will arrive within the estimated delivery time.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Dinamo e Re Denso per Ford, Mazda, Volvo etj…”

Vendor Information

 • Vendor: redis
 • No ratings found yet!
Ne Shitje Grup Timoni per Mercedes Benz Sprinter, viti 1996-2006... Transporti Kudo Tel:+355 672024444 Gjithashtu tek pjesemakinash.al do te gjeni…
Ne Shijte Motorrino E re Valeo per te gjithe serine e Motorrave 1.3 Multijet (Fiat ,Alfa,Peugeot ,Opel) . Transporti Kudo…
Ne Shitje Amortizatore I & II  per Mercedes Benz W123 gjithashtu dhe per lloje te ndryshme Automjetesh Transporti Kudo Tel:+355…
Ne Shitje Termostat per Citroen C4 , DS4 , DS5, gjithashtu dhe per Peugeot 207 , 208 , 308 ,…
Ne Shitje 2 Disqe Freni per Toyota Yaris 2005 te blera ne Itali, marka Gjermane Transporti Kudo Tel:+355 696412011 Gjithashtu…
Ne Shitje Pjese Motorri per Ford 200 (Benzine + Gas) Motorri me Zinzhir! Te gjitha pjeset kane ardhur nga Gjermania…

General Enquiries

There are no enquiries yet.