Shopping cart

 • Na Ndiqni

NE SHITJE BMW 530 NAFT VITI2008

Kategori:

Compare
  Pyetje

 

NE SHITJE BMW 530 NAFT VITI2008

Bmw seria 5 motorr 530 naft pa taks lluksi viti 2008 kamio automat
Sedilje elektrike komanda ne timon navi klima
Ne gjendje shum te mir letra te paguara
Cmimi i diskutushem ose ndrrohet
Cel – 069 69 01 110

 

 • Marka:

  BMW

 • Modeli:

  530

 • Tipi:

  Autoveture

 • Viti:

  2008

 • 5 Stars
 • 4 Stars
 • 3 Stars
 • 2 Stars
 • 1 Stars

Average Star Rating: 0.0 out of 5 (0 vote)

If you finish the payment today, your order will arrive within the estimated delivery time.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “NE SHITJE BMW 530 NAFT VITI2008”

Vendor Information

 • Vendor: redis
 • No ratings found yet!
Ne Shitje Bateri Makinash Marka I.B.C Made In Italy per Automjete te Ndryshme Transporti Kudo Tel:+355 672024444 Gjithashtu tek pjesemakinash.al…
Ne Shitje Ridoto per BMW X3 i revizionuar ne gjendje perfekte dhe me cmimin me te mire ne treg. Transporti…
  Mercedes E320 Evo 7 000 EUR Shitet Mercedes Benz E320 evo naft. Sport packet. Kamio automat .sherbimet te bera…
  Disqe Nr 16 Benzi 203 Origjinal Te gjere mbrapa 350 LEK   Disqe 16 Inch Mercedes Benz C class…
  C 300 Mercedes Benz 2012 Benzine/Gaz 11 500 EUR Shitet Mercedes Benz C 300 Version Amg nga USA. Sherbimet…
Ne Shitje Ventilator Kabine per AUDI Q7 Viti 2006-, per PORSCHE CAYENNE Viti 2002-, per VOKSWAGEN TOUAREG Viti 2003 etj...…

General Enquiries

There are no enquiries yet.