Shopping cart

  • Na Ndiqni

Audi A8 Matrix 4.2 Benzin+Gaz “Prins” W12 Look

Kategori:

Compare
  Pyetje

Audi A8 Matrix 4.2 Benzin+Gaz “Prins” W12 Look,130.000 KM

22 000 EUR

 

⭕️ 22.000 EURO
– Audi A8 Matrix Long Version (Full Options)
– W12 Look
– 4.2 Benzin+Gaz (impianti gazit marka me cilesore ne treg “PRINS”, punon 100% gaz, i montuar para 9 muajsh me 5 vite garanci)
– Viti 2012
– Kambio Automatike (Comfort, Sport, Tronic +/-)
– Marshe ne timon F1 (+/-)
– Baxho xhami
– 130.000 KM (Garanci)
– KeyLess Go (Hapje-mbyllje e makines me celes ne xhep, dhe (Start-Stop)ndezje-fikje pa perdorur celsin)
– Pilot automatik
– Audi Drive select (Perzgjedh nje nga 4 karakteristikat e makines Comfort, Auto, Dynamic, Individual) qe ndryshojne performancen e makines, konsumin, suspensionin dhe kohen e nderrimit te marsheve
– Pasqyra me palosje elektrike
– Sensor shiu
– Sensor dritash
– Sensor parkimi para-mbrapa (shfaqet makina ne ekran)
– Kamera parkimi
– Komanda ne timon
– Timoni me levizje elektrike
– Timoni me ngrohje
– Kompjuter bordi multifunksional, i komandueshem me ane te komandave ne timon
– Sistem muzike BANG&OLUFSEN (sistemi me cilesor dhe me kualitet me te larte sot per sot)
– Sistem Audi MMI (Navigator funksional, bagazhier me 6CD, TV, DVD, CD, MP3, SD card, Bluetooth, Radio, AUX)
– Led Ambient origjinal tek dyert, tek kembet dhe tek tavani, ne 3 ngjyra (e kuqe, e bardhe, portokalli)
– Interiori lekure ngjyre pana shume i paster
– Kroskot druri origjinal dhe c’do gje eshte me qepje te detajuar nga fabrika
– Paketa me memorje (timoni, sendilet, pasqyrat)
– Sendile me masazh profesional
– Sendile me levizje elektrike
– Sendile me fryrje-shfryrje
– Sendile me thyerje
– Sendile me memorje
– Sendile me ngrohje-ftohje para
– Sendile me ngrohje mbrapa
– Klima dixhitale katerzonale
– Bord elektrik multifunksional per pasagjeret mbrapa
– Disqe 20″ me goma te reja 100% te sapo vena (Michelin)
– Xhama te zinj me leje para-mbrapa
– Bagazhi hapet-mbyllet me buton
– Feneret Matrix
– Dokumenta dhe Siguracion Shqiptar te paguar deri Maji 2022.
– ⭕️ Ka Siguracion Full Kasko ⭕️
– Makina eshte ne super gjendje, nuk ka nevoje per asgje, eshte e gatshme per c’do lloj prove nga ana juaj! Mundesi kontrolli tek AUDI
– Vaji+Filter vaji+Filter ajri+Ferrota te sapo nderruara, bashkangjitur me fautre.
⭕️ 22.000 EURO
⭕️ 067 67 95255
  • 5 Stars
  • 4 Stars
  • 3 Stars
  • 2 Stars
  • 1 Stars

Average Star Rating: 0.0 out of 5 (0 vote)

If you finish the payment today, your order will arrive within the estimated delivery time.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Audi A8 Matrix 4.2 Benzin+Gaz “Prins” W12 Look”

Vendor Information

  • Vendor: redis
  • No ratings found yet!
Okazion Shperndares vaji i ri 170 LEK 220 LEK Shitet nga: Klajdi Sot 17:47 Pak më parë ju keni rinovuar…
Skoda Fabia 1.4 Naft 2 700 EUR   Skoda Fabia 1.4 Naft,Viti 2006,Kambio Manual,Km 152.400 te certifikuara,Kondicioner,2 Celsa,Goma te reja,Sherbime…
Ekran per lend rover renger Rover Android 2005 2012 Shitet nga: Leone Sot 14:31 Pak më parë ju keni rinovuar…
Ne Shitje Navigator ne gjendje perfekete per Mercedes Benz ML-class Transporti Kudo Tel:+355 695885203 Gjithashtu tek pjesemakinash.al do te gjeni…
  Motorra te ndryshem me cmime okazion   3 000 EUR   Kawasaki Ninja 650 cc, 300 cc, Honda Cb…
  Audi A3 viti 2007, manual, 2.0 TDI, navi, 4700 euro 4 700 EUR Shitet nga: Adi Sot 15:10 Pak…

General Enquiries

There are no enquiries yet.