Shopping cart

  • Na Ndiqni

Ne Shitje Audi A6 Automat 2.8 Benzin

Kategori:

Compare
  Pyetje

 

Audi A6 Automat 2.8 benzin

8 200 EUR

Shitet nga: Privat Sot 17:47

,

Shitet Audi A6 2.8 V6 benzine
makina eshte ne gjendje shum te mire me te gjitha sherbimet e kryera e sapo ardhur nga gjermania me dogan te paguar gati per targa me 204.000km origjinale
perfekte per impiant gazi. Makina ndodhet ne Shkoder mund te kontaktoni ne 0672122804

 

  • 5 Stars
  • 4 Stars
  • 3 Stars
  • 2 Stars
  • 1 Stars

Average Star Rating: 0.0 out of 5 (0 vote)

If you finish the payment today, your order will arrive within the estimated delivery time.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ne Shitje Audi A6 Automat 2.8 Benzin”

Vendor Information

  • Vendor: redis
  • No ratings found yet!
Golf 5 4 300 EUR Shitet nga: Soni Sot 16:21 Pak më parë ju keni rinovuar ose shtuar këtë njoftim,…
Ne Shitje Ventilator Kabine per AUDI Q7 Viti 2006-, per PORSCHE CAYENNE Viti 2002-, per VOKSWAGEN TOUAREG Viti 2003 etj...…
DISQE ORGJINALE BENZ 213 R17 600 EUR Shitet nga: PRIVAT Sot 12:03 Pak më parë ju keni rinovuar ose shtuar…
  NE SHITJE HYUNDAI ACCENT 1.6 NAFTE 2012 8 900 EUR  Sot 16:22 Pak më parë ju keni rinovuar ose…
  DISQE DHE GOMA 20 INC,,,VOLVO,,,XC90 ,,,2012,,,   Disqe dhe Goma 20 inc,,,VOLVO,,,XC90,,,, Gomat 255.45.20,,,DUNLOP   L,14 ,,HYRJA E AUTOSTRADES…
  NE SHITJE Mercedes Benz B Class 4 000 EUR   shitet ose ndrohet.makina esht 2 muaj e perdorur ne…

General Enquiries

There are no enquiries yet.