Shopping cart

  • Na Ndiqni

Ne Shitje Audi A4 1.9 Nafte OKAZION

Kategori:

Compare
  Pyetje

Ne Shitje Audi A4 1.9 Nafte OKAZION

1 400 EUR

1 600 EUR

Shitet nga: Endrit Dje 10:15

,

Audi A4, 1.9 nafte, automatike, me kondicioner, sediljet me ngrohje, eshte prodhim jashte serie.
  • 5 Stars
  • 4 Stars
  • 3 Stars
  • 2 Stars
  • 1 Stars

Average Star Rating: 0.0 out of 5 (0 vote)

If you finish the payment today, your order will arrive within the estimated delivery time.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ne Shitje Audi A4 1.9 Nafte OKAZION”

Vendor Information

  • Vendor: redis
  • No ratings found yet!
  Zinxhir Elevatori Kallinjsh (E514) Shitet nga: AUTO-TRAK Sot 15:09 Pak më parë ju keni rinovuar ose shtuar këtë njoftim,…
DISQE DHE GOMA 225.55.16 250 EUR Disqe dhe goma Nr 225.55.16
  Audi A3 viti 2007, manual, 2.0 TDI, navi, 4700 euro 4 700 EUR Shitet nga: Adi Sot 15:10 Pak…
  Kasetofon per makine universal me bluetoth/Aux/USB ne shitje 2 990 LEK Kasetofon per makine Mp3 Player 5207 i cili…
  DISQE ORGJINALE HEKURI TYOTA R4 R16 250 EUR Shitet nga: GOMISTERI FIERI CNC Sot 12:04 Pak më parë ju…
Pjese Kembimi▪︎Mercedes & Volkswagen 05/12 200 EUR Shitet nga: AUTO_SHEHU_ALBANIA Sot 15:15 Pak më parë ju keni rinovuar ose shtuar këtë…

General Enquiries

There are no enquiries yet.