Shopping cart

  • Na Ndiqni

Amortizatore Sprinter / Transit / Crafter te Rinj

Compare
  Pyetje

 

Amortizatore Sprinter / Transit / Crafter te rinj ne kuti

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Pjese Kembimi Auto Frego Sot 14:47

,

Per te gjitha llojet e sprinterave

 

Pjese Kembimi Auto Frego

Auto Frego & Service u themelua ne vitin 1997 Tirane. Frego ofron pjese te reja si : filtra vaji , ajri , nafte , kondicioneri. Pompa Uji . Vaj Motorrik te markave me te njohura boterore si Mercedes Benz Official Oil , Castrol , Elf , Euroil , Ford Motor’s official Oil , Mobil . Amortizatore , suporte , amortizatore bagazhi/kofano , ferrota , tamburo , kite freksioni , guzhineta , moco , nofulla ferrote por si dhe butona xhami


Bulevardi Zhan D’Ark, Tirana
0672024444

  • 5 Stars
  • 4 Stars
  • 3 Stars
  • 2 Stars
  • 1 Stars

Average Star Rating: 0.0 out of 5 (0 vote)

If you finish the payment today, your order will arrive within the estimated delivery time.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Amortizatore Sprinter / Transit / Crafter te Rinj”

Vendor Information

  • Vendor: redis
  • No ratings found yet!
  Disqe BMW X5 X6 X7 ORIGJINAL 21 TE GJERE MBRAPA   Disqe e goma te reja model 2021  …
  NE SHITJE GOLF 5 2000 BENZIN 4motion 4 200 EUR SHITET GOLF 5 2.0 FSI BENZIN 4 MOTION KAMBIO…
DISQE ORGJINALE FIATI R14 250 LEK Shitet nga: PRIVAT Sot 12:27 Pak më parë ju keni rinovuar ose shtuar këtë…
  DISQE 18 INC,,,8.0,,,8.5,,,MERCEDES BENZ,,, ORIGJINAL,,,204,   Disqe 18 inc,,,8.0,,,8.5,,,MERCEDES BENZ,,,   L,14 ,,HYRJA E AUTOSTRADES ,,DURRES TIRANE 0694337447
  🔅 Citroen Nemo Imjant BRC🔅 4 400 EUR Shitet nga: EE Sot 16:19 Pak më parë ju keni rinovuar…
  DISQE 22 INC,,,KAHN,,AUDI,,MERCEDES BENZ,, ORIGJINAL,,9.5,,, DISQE 22 inc,,,KAHN,,,MADE IN ITALY,,, AUDI A8,,A7,,,MERCEDES BENZ   L,14 ,,HYRJA E AUTOSTRADES ,,DURRES…

General Enquiries

There are no enquiries yet.