Shopping cart

  • Na Ndiqni
Sisteme Motorrike

Sort by

View
Ne Shitje 2 lloje te Farfallave te kolektorit te Mercedesit CDI, per 4 pistona edhe per 5 pistona: 1. 4…
Ne Shitje Guzhinete e Pare per Mercedes Benz Sprinter viti 2007-2010 e blere ne gjermani... Transporti Kudo Tel:+355 693060330 Gjithashtu…
Ne Shitje Guzhinete Moco per Mercedes Benz A-Clas, B-Class, GLA, CLA... Transporti Kudo Tel:+355 672024444 Gjithashtu tek pjesemakinash.al do te…
Ne Shitje Guzhinete Moco per Mercedes Benz ML/ GL/ GLE W166 me cmimin dhe cilesin me te mire ne treg...…
Ne Shitje Guzhinete per Mercedes Benz C-Class W204 4-Matic Transporti Kudo Tel:+355 672024444 Gjithashtu tek pjesemakinash.al do te gjeni pjese…
Ne Shitje Injektor per Toyota Yaris, Corolla dhe Rav4 Motorr 2.2 nafte 177ps ne gjendje shume te mire pune, te…
Ne Shitje KAMBIO AUTOMAT DSG PER VOLKSWAGEN GOLF 5 GTI 2.0 BENZINE DHE AUDI TT 2.0 BENZINE GJITHASHTU DHE PER…
Ne Shitje Kambio per Volkswagen 2.5 benzine me 45 mije Milje, pothuajse e re dhe e pershtatshme per Golf 5/6…
Ne Shitje Pjese te Ndryshme si: • KRIKA XHAMI, ELEKTRIKE DHE MEKANIKE. • ELEMENTE TË VECANTA TË KËTYRE KRIKOVE, SI…
Ne Shijte Motorrino E re Valeo per te gjithe serine e Motorrave 1.3 Multijet (Fiat ,Alfa,Peugeot ,Opel) . Transporti Kudo…
Ne Shitje Motorrino Mitsubishi per Dacia/Renault / 1.5 diesel viti 2012/ DACIA Dokke/ DACIA Dokker Stepway 1.5 (1461ccm) Diesel 2014/…
Ne Shitje Motorrino Valeo per Citroen /Peugeot /Fiat 2.0 ,2.2 diesel viti 2005-2012 Transporti Kudo Tel:+355 697727697 Gjithashtu tek pjesemakinash.al…