Shopping cart

  • Na Ndiqni
Pompe nafte kit/pompe benzine kit

Sort by

View
Shitet KIT Faze per Volswagen Polo 2004 benzine 1.4 ne gjendje shume te mire bashke me 2 rripa dhe pomp…
Ne Shitje Pomp Nafte per Opel Zafira ose Astra 2.0 me 2 fisha, pompa eshte ne gjendje te mire pune…
Ne Shitje Pompe ABS per Volkswagen dhe Audi por dhe per modele te ndryshme automjetesh. Transporti Kudo Tel:+355 686850367   …