Zinxhir Bore Çeliku

Kategori:

Ne keto dite te ftohta dimri me siguri ju nevojiten zinxhire bore per te ecur ne menyre te sigurt ne rruge, tek ne do te gjeni zinxhir bore me cilsi shume te mire per gomat tuaja, me material celiku dhe te pa perdorur asnjehere dhe me cmimet me te mira ne treg.

Cmimi per Zinxhir Bore Celiku – 4500(te reja)

Tel:+355692423124

 

L4,500.00

  Pyetje
  • 5 Stars
  • 4 Stars
  • 3 Stars
  • 2 Stars
  • 1 Stars

Average Star Rating: 0.0 out of 5 (0 vote)

If you finish the payment today, your order will arrive within the estimated delivery time.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Zinxhir Bore Çeliku”
No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.

Shopping cart