• Na Ndiqni

Veshje Sendilesh

Ne shitje veshje sendilesh cope universale per shume lloje makinash me cilesin dhe cmimin me te mire ne treg, ngjyra te ndryshme.

Transporti falas Kudo

Tel:+355 69 957 0571

Gjithashtu tek ne do te gjeni pjese makinash te ndryshme me markat me te mira dhe me cilesore ne treg.

  Pyetje
 • Marka:

  Alfa Romeo, ASTRA, ASTRA HD, Audi, BMW, Citroen, Dodge, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, IVECO, Jeep, Kia, Land Rover, Mazda, Mercedes Benz, Mini Cooper, Mitsubishi, Nissan, Peugeot, Porche, Renault, Toyota, Volkswagen, Volvo

 • Modeli:

  1007, 104, 106, 107, A CLASS, A1, A3, A4, A5, B-SERIES, CUBE, E CLASS, FIESTA, FUGA, FUSION, GLADIATOR, GLE, GLI, GLK CLASS, GOLF, GOLF MK1, GOLF MK2, GOLF MK4, GRAND CARVAN, GRAND CHEROKEE, GRANDE PUNTO, GRANDIS, GT, GT-R, GTI, GTO, S CLASS

 • Viti:

  2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020

 • 5 Stars
 • 4 Stars
 • 3 Stars
 • 2 Stars
 • 1 Stars

Average Star Rating: 0.0 out of 5 (0 vote)

If you finish the payment today, your order will arrive within the estimated delivery time.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Veshje Sendilesh”
No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.

Shopping cart