KIT Faze

Shitet KIT Faze per Volswagen Polo 2004 benzine 1.4 ne gjendje shume te mire bashke me 2 rripa dhe pomp uji, gjithashtu mund te gjeni KIT Faze dhe pjese motorike te ndryshme per makinen tuaj.

Tel:+355674111059

Transporti Kudo Qe Ndodheni

L5,000.00

  Pyetje
 • Marka:

  Volkswagen

 • Modeli:

  POLO

 • Tipi:

  Autoveture

 • Viti:

  2004

 • 5 Stars
 • 4 Stars
 • 3 Stars
 • 2 Stars
 • 1 Stars

Average Star Rating: 0.0 out of 5 (0 vote)

If you finish the payment today, your order will arrive within the estimated delivery time.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “KIT Faze”
No more offers for this product!

General Enquiries

There are no enquiries yet.

Shopping cart